SILNIKI WYSOKOPRĘŻNE BLADT DIESEL DO WSZYSTKICH TYPÓW ŁODZI:

Dzięki Bladt Diesel właściciele łodzi otrzymują trwały, stabilny i niezawodny silnik. Dostosujemy żądaną jednostkę dokładnie do Twoich potrzeb. Jeśli nie masz pewności co do wyboru odpowiedniego silnika, skontaktuj się z nami - szczegółowo doradzimy i razem z Tobą znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej łodzi. Wiele ciekawych informacji zebraliśmy również w naszym dziale Wiedza - tam możesz uzyskać szczegółowe informacje.

Po złożeniu zamówienia dostarczamy w krótkim czasie i możemy szybko i łatwo zainstalować Twój nowy silnik Bladt Diesel, jeśli jest to wymagane. Ponieważ nasze silniki są zaprojektowane w taki sposób, że w większości przypadków mogą wykorzystać istniejący fundament silnika wraz z instalacją elektryczną i oprzyrządowaniem. Eliminuje to konieczność kosztownej przebudowy instalacji technicznych. Instalacja nowego silnika może zostać zakończona w ciągu kilku dni roboczych!

Przy zakupie silnika Bladt Diesel, zapewniamy szeroką wiedzę techniczną i doradztwo. Korzystasz z dużego doświadczenia - w ciągu ostatnich dziesięciu lat sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 1000 silników na całym świecie.

Jeśli chcesz pozostawić instalację profesjonalistom, chętnie pomożemy Ci umówić usługę u jednego z naszych partnerów. Jeśli chcesz samodzielnie zainstalować nowy silnik, bezpłatnie i szczegółowo doradzimy jak to zrobić.